Reklama

Ideologiczna wojna! Kościół kontra środowisko LGBT!

Opublikowano:
Autor:

Ideologiczna wojna! Kościół kontra środowisko LGBT! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Księża w całym kraju organizują zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”. Wśród nich są również duchowni z Podkarpacia.

Obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Stop LGBT” została zainicjowana przez Fundację Życie i Rodzina, założoną przez aktywistkę antyaborcyjną Kaje Godek. Głównym punktem ustawy jest zaraz organizowania w Polsce zgromadzeń propagujących związki osób tej samej płci.

O ewentualne poparcie inicjatywy obywatelskiej, stworzonej przez fundację Kai Godek, zapytaliśmy w kurii rzeszowskiej. Odesłano nas do oficjalnego komunikatu, wystosowanego przez kanclerza kurii ks. Piotra Steczkowskiego, w którym czytamy, że diecezja zachęca księży do zbierania podpisów. Na reakcję podkarpackich parafii nie trzeba było długo czekać. Zbiórka podpisów rozpoczęła się już w Parafii Świętej Trójcy w Czudcu (diecezja rzeszowska).

>> CZYTAJ DALEJ (OPUSZCZASZ PORTAL KORSOKOLBUSZOWSKIE.PL)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE