Reklama

Hubert zaczyna nowe życie

Opublikowano:
Autor:

Hubert zaczyna nowe życie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Hubercik Posłuszny ze Świerczowa ma zaledwie cztery lata, ale śmiało zasłużył na miano prawdziwego bohatera. Chłopiec wygrał walkę z okrutną chorobą – ostrą białaczką limfoblastyczną wysokiego ryzyka – i, jak mówi jego mama, teraz zaczyna nowe życie.

8 kwietnia 2015 roku rodzina małego Hubercika zapamięta na całe życie. Wtedy właśnie u chłopca zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną wysokiego ryzyka. Dla wszystkich to był szok. – Człowiek nigdy nie myśli, że jego dziecko rozchoruje się tak bardzo, że będzie miało nowotwór. My też myśleliśmy, dlaczego my? Dlaczego spotkało to Huberta? Przecież dbaliśmy o niego. Prawda jest jednak taka, że choroba może spotkać każdego. Białaczka ma też to do siebie, że nie daje wcześniej żadnych symptomów i może się rozwinąć w ciągu dwóch, trzech tygodni nawet z błahej infekcji – mówi pani Beata, mama chłopca.

Więcej w 42 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE