Reklama

Grupa ratownictwa chemicznego pracuje w Komorowie

Opublikowano:
Autor:

Grupa ratownictwa chemicznego pracuje w Komorowie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa usuwanie rozszczelnionych akumulatorów na drodze krajowej nr 9.

Jak już informowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, dzisiaj około godz. 3:30 w Komorowie samochód ciężarowy z naczepą wjechał do rowu. Przewożono w nich około tysiąca akumulatorów. Cały załadunek wysypał się do przydrożnego lasku. W tej chwili na miejscu pracują strażacy, wśród nich dwie grupy ratownictwa chemicznego. Na szczęście kierowcy TIR-a nic się nie stało. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

- Utrudnienia w ruchu są ogromne. Chwilami ruch jest puszczany wahadłowo, ale na czas prowadzenia załadunku akumulatorów na samochód ciężarowy blokowana jest całkowicie droga w obydwu kierunkach. Może to potrwać jeszcze kilka godzin - powiedział nam na miejscu zdarzenia Marcin Betleja, rzecznik podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Policja organizuje objazdy.

W miejscowości Kolbuszowa i Tarnobrzeg pojazdy kierowane są na drogę wojewódzką nr 875 relacji Kolbuszowa - Mielec- Tarnobrzeg. 

Więcej informacji w nowym wydaniu Korso 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE