Reklama

Gratulacje dla kolbuszowskich ratowników

Opublikowano:
Autor:

Gratulacje dla kolbuszowskich ratowników   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowska drużyna ratowników medycznych zajęła III miejsca w I Podkarpackich Regionalnych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym, rozgrywanych w Mielcu. Gratulujemy!

W sumie w mistrzostwach udział wzięło 19 ekip ratunkowych. Uczestnicy mieli do wykonania różnorakie zadania. Między innymi udzielali pomocy rannemu żołnierzowi, choremu dziecku, znajdującemu się pod opieką wujka, który nie znał historii jego choroby, pomagali mężczyźnie zranionemu piłą w tartaku oraz dziecku wyrzuconemu z okna. W sumie do wykonania mieli sześć zadań medycznych, jedno zadanie sprawnościowe oraz test wiedzy. 

Nasza drużyna, której przewodniczyła lek. med. Monika Gołębiowska, z przygotowanymi zadaniami poradziła sobie na tyle dobrze, że zajęła wysokie trzecie miejsce, zostawiając w tyle kilkanaście ekip ratunkowych. Na drugim miejscu znalazła się drużyna ze Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Kielcach, zaś pierwsze miejsce wywalczyli ratownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Tarnowa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE