Reklama

Gmina Raniżów. Remont drogi przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu - skarży się Czytelniczka

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Remont drogi przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu - skarży się Czytelniczka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek, 28 czerwca, skontaktowała się z nami mieszkanka Raniżowa. Kobieta zwróciła się do nas z interwencją w sprawie remontowanego odcinka ul. Nowowiejskiej w Raniżowie. - Niby rozpoczęli już roboty, a ich (robotników - przyp. red.) nie ma - stwierdziła kobieta.

- Zrobili na naszej drodze kolejny zator i nie da się tędy przejść - powiedziała nasza rozmówczyni i dodała: -  Straszne torowisko tu powstało, bo studzienkę zrobili na ul. Szetesława i straszne błoto się robi. Teraz nie da się nawet przejść do kościoła, a nie mówię już o jeździe samochodem. Woda stoi i to bardzo konkretnie.

W sprawie odcinka ul. Nowowiejskiej skontaktowaliśmy się ze Stanisławem Sidorem, zajmującym się w Urzędzie Gminy Raniżów tematem budowy dróg. Co powiedział nam urzędnik? - Jeżeli trwają roboty na drodze, to wiadomo, że teren jest rozkopany i utrudnienia takie jak  wjazd na działkę  na pewno wtedy występują - wyjaśnił. - Trzeba więc do tematu podejść z rozsądkiem i wykazać trochę zrozumienia  przez mieszkańców dla wykonawcy. Jednakże wykonawca stara się zminimalizować utrudnienia - stwierdził.

 Stanisława Sidora zapytaliśmy również o to, na jakim etapie są prace na ul. Nowowiejskiej? - Założone zostały już korytka ściekowe, wykonana jest też studnia chłonna oraz przyłącz do niej. Ponadto został już wykonany odcinek chodnika od ul. Nowowiejskiej do drogi wojewódzkiej - poinformował. - W tym tygodniu cały odcinek ul. Nowowiejskiej przewidziany przetargiem zostanie wyasfaltowany, więc będziemy finalizować zadanie - dodał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE