Reklama

GMINA RANIŻÓW. Jechała pijana i bez tablic rejestracyjnych

Opublikowano: śr, 25 mar 2020 12:53
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Jechała pijana i bez tablic rejestracyjnych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie mieszkanka naszego powiatu, którą policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że kobieta podróżowała bez tablic rejestracyjnych. Za poruszanie się pojazdem niedopuszczonym do ruchu została ukarana mandatem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Wczoraj (wtorek, 24 marca) około 15.30 kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego pełnili służbę na terenie gminy Raniżów.

- Ich uwagę zwrócił ford, którego kierująca jechała przez Wolę Raniżowską, bez tablic rejestracyjnych. Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu kolbuszowskiego do kontroli - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w KolbuszoweJ.

Jak się okazało ford, którym jechała, nie był dopuszczony do ruchu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 42-latka podróżowała, mając 0,76 promila.

Za kierowanie samochodem niedopuszczonym do ruchu policjanci ukarali kobietę mandatem, natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE