Reklama

Gmina Raniżów dostanie pieniądze na realizację projektu "Czysta Energia"

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów dostanie pieniądze na realizację projektu "Czysta Energia"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów wspólnie z gminą Tryńcza zostały ujęte w zaktualizowanej liście podstawowej projektów wybranych do dofinansowania w ramach działania "Czysta Energia".

Zarząd Województwa wybrał do dofinansowania kolejne cztery projekty w ramach działania  Rozwój OZE (Odnawialnych Źródeł Energii) – projekty "parasolowe". Wśród nich znalazł się projekt złożony przez gminę Tryńcza (partner gmina Raniżów) pn. "Czysta energia w Gminie Tryńcza i Gminie Raniżów".

Koszt projektu wynosi 12 mln 420 tys. zł,  w tym dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego - 9 mln 569 tys. 159 zł 90 gr.

Przypomnijmy, że w ramach projektu mieszkańcy gminy mogli starać się o dofinansowanie i składać wnioski na zakup i montaż czterech instalacji: kolektorów słonecznych, pomp ciepła, kotłów na biomasę lub instalacji fotowoltaicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE