Reklama

Gmina ogłosiła dodatkowy nabór wniosków

Opublikowano: czw, 30 kwi 2020 10:59
Autor:

Gmina ogłosiła dodatkowy nabór wniosków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dodatkowy nabór wniosków w ramach projektu "Instalacje odnawialnych źródeł energii w Gminie Dzikowiec"

Gmina Dzikowiec ogłasza dodatkowy nabór wniosków w ramach projektu pn. „Instalacje odnawialnych źródeł energii w Gminie Dzikowiec”

Po uwzględnieniu wyników audytów i rezygnacji części uczestników projektu wójt gminy informuje, że do obsadzenia pozostało jeszcze w projekcie
20 miejsca na instalacje paneli fotowoltaicznych.

W ramach dodatkowego naboru mieszkańcy gminy Dzikowiec mogą składać wnioski o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych od dnia 30 kwietnia  do 18 maja 2020r.

- Wszelkie informacje dotyczące naboru będą udzielane telefonicznie pod nr /17/ 2274-508 lub osobiście w pokoju nr 30 w godzinach pracy urzędu - przypominają urzędnicy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.