Reklama

GMINA NIWISKA. Straciła duże pieniądze. Myślała że córka miała wypadek

Opublikowano:
Autor:

GMINA NIWISKA. Straciła duże pieniądze. Myślała że córka miała wypadek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilkadziesiąt tysięcy złotych straciła mieszkanka gminy Niwiska, która dziś rano padła ofiarą oszustów. Kobieta uwierzyła, że córka uległa wypadkowi i potrzebna jest duża suma pieniędzy, aby jej pomóc. Również i tym razem okazało się, że kobieta została oszukana. Policja apeluje o ostrożność.

Dziś (środa, 15 stycznia) po południu do kolbuszowskiej jednostki zgłosiła się 69-letnia mieszkanka gminy Niwiska, która została oszukana metodą „na wnuczka”.

Z przekazanych przez kobietę informacji wynikało, że dziś rano zadzwoniła do niej kobieta, która podając się za jej córkę powiedziała, że miała wypadek, w którym zginęła kobieta i potrzebuje pieniędzy na ugodowe załatwienie sprawy. Następie rozmowę kontynuowały inne osoby, który podając się za prokuratorów instruowały kobietę co ma zrobić. 69-latka zgodnie z podanymi instrukcjami wybrała pieniądze, które następnie przekazała nieznanemu mężczyźnie, którym według informacji miał być policjant. Oszuści zadbali, aby kobieta nie mogła zadzwonić do nikogo, instruując ją, aby przez godzinę nie rozłączała telefonów - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Mieszkanka gminy Niwiska zorientowała się, że padła ofiarą oszustów, kiedy do jej domu przyszedł członek rodziny i opowiedziała mu o całym zdarzeniu. Policjanci apelują o ostrożność.      

Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem sprawców tego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE