Reklama

GMINA NIWISKA. Mieszkańcy muszą podać odczyt z wodomierza. Z których sołectw?

Opublikowano: sob, 18 kwi 2020 10:30
Autor:

GMINA NIWISKA. Mieszkańcy muszą podać odczyt z wodomierza. Z których sołectw?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy kilku sołectw w gminie Niwiska będą musieli przekazać odczyt z wodomierzy.

Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach informuje mieszkańców wsi Kosowy, Siedlanka, Trzęsówka-Kłodziny, Zapole, Hucisko, Leszcze korzystających z wodociągów i kanalizacji, że ze względu na epidemię koronawirusa w kwietniu inkasenci ZUK nie będą dokonywać odczytów wodomierzy. Nie będą oni również wystawiać faktur bezpośrednio u odbiorców usług.

- W związku z tym osoby korzystające z naszych usług proszone są o odczytanie wskazań wodomierza i przekazanie aktualnego stanu telefonicznie do zakładu usług komunalnych na nr tel. 17 2279 383 lub 609 101 715 w terminie do 15 kwietnia - poinformowali przedstawiciele ZUK-u. 

Po tej dacie faktury za zużytą wodę i odprowadzone ścieki wystawiane będą przez ZUK na podstawie średniego zużycia wody i dostarczonych ścieków w okresie ostatnich 6 miesięcy, w których dokonano odczytu.

Wystawione faktury dostarczone będą przez pracowników ZUK w Niwiskach lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.