Reklama

Gmina Niwiska. Bartosz Stawarz to nowy trener drużyny piłkarskiej Orzeł Kosowy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Niwiska. Bartosz Stawarz to nowy trener drużyny piłkarskiej Orzeł Kosowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 27-letni Bartosz Stawarz został nowym trenerem Orła Kosowy. Zespół z gminy Niwiska chce powalczyć o wyższe lokaty.

 

W ostatnim sezonie Kosowy zajęły dziewiąte miejsce w stawce dwunastu ekip kolbuszowskiej "serie B".

– Przydałby się jakiś postęp – opisuje Andrzej Trześniowski, grający prezes Orła. z Kosowami po ostatnim sezonie pożegnał się trener Dariusz Mielczarek.

– Postawiliśmy na młodego trenera, myślę, że bez problemów dogada się ze wszystkimi zawodnikami – ocenia Trześniowski. Orzeł rozpoczął już okres przygotowawczy. W eksperymentalnym składzie uległ Zaciszu Trześń 0:3. Teraz Orzeł spróbuje się w turniejach o puchar wójta. 12 sierpnia ma się spotkać z Ławnicą, a tydzień przed startem rozgrywek, czyli 19 sierpnia, z Chrząstowem.

 

W Kosowach nie myślą o kadrowej rewolucji. W klubie ma pozostać utalentowany napastnik Szymon Zieliński, ale prezesi rozglądają się również za innym "napadziorem". Niewykluczone są inne wzmocnienia. – Przydałby się ktoś solidny w ofensywie. Szymek potrzebuje wsparcia – ocenia Trześniowski. Orzeł ma walczyć o wyższe cele, ale nie nastawia się na awans.

- Mierzymy siły na zamiary i wiemy, że faworyci do awansu będą inni. Liga będzie mocniejsza, doszła Raniżovia, Wilga Widełka, wciąż mocny będzie Florian czy Dzikowiec. Mimo wszystko chcielibyśmy być w pierwszej piątce – opisuje Trześniowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE