Reklama

Gmina Niwisk stara się o ponad 5 milionów złotych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Gmina Niwisk stara się o ponad 5 milionów złotych - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd Gminy Niwiska złożył wnioski do rządowego funduszu. Jakie plany ma urząd?

Rządowy Fundusz Polski Ład ma na celu dofinansowanie projektów inwestycyjnych realizowanych przez gminy, powiaty i miasta w całej Polsce. Każdy samorząd złożyć może trzy wnioski. 

Wniosek nr 1:

Budowa sieci wodociągowej wraz z budową przepompowni ścieków w Kosowach - Budowa zbiorników wyrównawczych o pojemności 300-350 m. sześciennych. Zestaw pompowy: połączenie zbiorników z istniejącą siecią wodociągową fi 160 cm. Zasilanie energetyczne. Pomieszczenie techniczne. Instalacja fotowoltaiczna o mocy do 40 kW: Budowa sieci wodociągowej o długości 1670 m.

Przewidywana wartość inwestycji: 1,7 mln. zł

Deklarowana kwota udziału własnego: 85 tys. zł

Kwota wnioskowanych pieniędzy: 1 615 000 zł

 

Wniosek nr 2:

Modernizacja infrastruktury wodociągowej poprzez przebudowę ujęcia wody w Niwiskach - Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót oraz dostaw w celu wykonania stacji uzdatniania wody w Niwiskach wraz z modernizacją ujęć wody.

Przewidywana wartość inwestycji: 2 176 306,65 zł

Deklarowana kwota udziału własnego: 108 815,34 zł

Kwota wnioskowanych pieniędzy: 2 067 491,31 zł

 

Wniosek nr 3:

Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Niwiska - W skład inwestycji wchodzą następujące przedsięwzięcia: Przebudowa drogi Kosowy – Przyłęk na długości 788 m, Przebudowa drogi Hucina – Przyłęk na długości 1 609,7 m, Przebudowa obiektu mostowego na drodze gminnej Trześń – Siedlanka w miejscowości Siedlanka, Przebudowa drogi Trześń - Blizna na długości 1 400 m. Inwestycja ma na celu poprawę jakości sieci dróg gminnych, które pozwolą na lepsze warunki komunikacji do węzła autostrady A4, a także poprawią warunki komunikacyjne z drogami krajowymi, wojewódzkimi oraz powiatowymi.

Przewidywana wartość inwestycji: 5 620 000 zł

Deklarowana kwota udziału własnego: 281 000 zł

Kwota wnioskowanych pieniędzy: 5 339 000 zł

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy