Reklama

Gmina Majdan Królewski. Zaatakował siekierą swoją żonę. Uderzył ją kilka razy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Zaatakował siekierą swoją żonę. Uderzył ją kilka razy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mężczyzna był kompletnie pijany.

Wczoraj, 23 stycznia, około godz. 14 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił 58-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. - Mężczyzna powiedział dyspozytorowi, że w trakcie awantury uderzył żonę kilkakrotnie siekierą - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Na miejsce pojechali funkcjonariusze i pogotowie ratunkowe. - Kobieta z poważnymi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala - dodaje oficer prasowy.

58-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał 3,18 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia wraz z prokuratorem pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli również siekierę.

- Jak ustalili policjanci w rodzinie nie odnotowano wcześniej interwencji - zaznacza Jolanta Skubisz-Tęcza. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Polecane artykuły:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE