Reklama

Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości"

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej zorganizowało "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 25 listopada, w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim odbył się koncert w ramach projektu zatytułowanego "Koncert Pieśni Polskich na 100-lecie Odzyskania Niepodległości" realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej.

Cel projektu skupiał się na podtrzymaniu tradycji narodowej, pielęgnowaniu polskości, promowaniu dziedzictwa kulturowego oraz rozwijaniu świadomości obywatelskiej i kulturowej wśród lokalnej społeczności.

Udział w koncercie był nieodpłatny. Mieszkańcy gminy Majdan Królewski bardzo licznie wzięli udział w tym wydarzeniu. Koordynatorem projektu był ks. Daniel Koryciński, Dyrektor Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej oraz Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Sandomierskiej. Wydarzenie zostało sfinansowane przez Fundację PZU. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE