Reklama

Gmina Majdan Królewski. Gdzie i kiedy powstanie rurociąg?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Gdzie i kiedy powstanie rurociąg? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek, 8 września, ruszył przetarg na prace kanalizacyjne na terenie Majdanu Królewskiego oraz Rusinowa. O tym pisaliśmy w poprzednim numerze tygodnika. Wracamy do tematu, by poznać więcej szczegółów odnośnie inwestycji.

  Zgodnie z informacją przekazaną przez Jerzego Wilka, wójta gminy Majdan Królewski, odcinek sieci kanalizacji ciśnieniowej w Majdanie Królewskim będzie budowany po stronie wschodniej równolegle do linii PKP.

 - Usprawni to system funkcjonowania sieci kanalizacyjnej w Majdanie Królewskim

- podsumowuje szef gminy.


Jeżeli chodzi o sieć wodociągową i kanalizacyjną w Rusinowie, będzie budowana na działkach należących do gminy Majdan Królewski po przeciwnej stronie remizy OSP. 

- Poprzez tę inwestycję dozbrojone zostaną działki gminne przeznaczone do sprzedaży pod budownictwo jednorodzinne

- zaznacza wójt.

Koszt tej inwestycji to ponad 290 tys. zł brutto. Gmina przeznaczy na to zadanie pieniądze ze swojego budżetu. Prace rozpoczną się niezwłocznie po podpisaniu umowy. Na tę chwilę odbywa się analizowanie ofert. Do przetargu zgłosiło się czterech oferentów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE