Reklama

Gmina Kolbuszowa. Tutaj Play chce postawić swój nowy maszt

Opublikowano: pon, 1 kwi 2019 06:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W marcu tego roku inwestor rozpoczął starania o ustawienie masztu niemal na granicy Kolbuszowej Górnej z Kupnem.

W tej sprawie wszczęte zostało postępowanie administracyjne na wniosek P4 z Warszawy.

Dwanaście anten

Wniosek złożony przez inwestora przewidywał wysokość projektowej wieży do 55,95 m. Ma to być konstrukcja stalowa. Orientacyjna powierzchnia jej zabudowy wynosiłaby do 100 mkw. Na wieży zostaną zamontowane zespoły anten. Z ustaleń wynika, że miałoby to być sześć anten radioliniowych oraz sześć anten sektorowych.

- Przedmiotowa stacja będzie zasilana i sterowana z urządzeń znajdujących się u podstawy wieży - poinformowała Irena Dąbek z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Jak blisko?

Od planowanej inwestycji najbliższy budynek mieszkalny jest w odległości 180 m. Kolejny budynek od masztu będzie dzieliła odległość 240 m. Największa odległość od domu zamknie się w granicy 250 m.

Jak powiedziała w rozmowie z nami Irena Dąbek, inspektor referatu gospodarki komunalnej i budowlanej z Kolbuszowej: - Zainteresowanie mieszkańców w tej sprawie jest znikome. Dwie osoby zapoznały się z wnioskiem dostępnym w urzędzie miasta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.