Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Samorząd szuka kierowców, którzy będą dowozić uczniów do szkół. Wiemy, kto złożył oferty

Opublikowano: wt, 31 lip 2018 07:00
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Samorząd szuka kierowców, którzy będą dowozić uczniów do szkół. Wiemy, kto złożył oferty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wakacje jeszcze trwają, ale nieuchronnie zbliża się rok szkolny. Jaka firma zajmie się dowozem uczniów do danej szkoły?

Reklama

Z wybranymi firmami umowa na świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia uczniów do szkół gminy Kolbuszowa ma zostać podpisana na okres od 3 września 2018 roku do 21 czerwca 2019 roku. Ogłoszono przetarg w tej sprawie. Zamówienie zostało podzielone na cztery części  w  zależności od rejonu dotyczącego danej szkoły.

Część pierwsza dotyczyła dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej. W kolejnej części zamówienia ujęto cztery szkoły podstawowe: zaliczyły się tu placówki umiejscowione w Kupnie, Bukowcu, Przedborzu oraz Domatkowie.

Część trzecia dotyczyła dowozu uczniów do szkoły w Widełce, a czwarta dotyczyła dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej nr 2 w  Kolbuszowej.

W piątek, 20 lipca, zamieszczono informację z otwarcia ofert. Wśród aspirujących firm znalazły się: Sob-Trans z Wilczej Woli, Przewóz Osób Autobusem Franciszka Kowalskiego z  Domatkowa, Usługi Transportowe Sławomir Bujak z Trzęsówki, Arriva Bus z Sędziszowa, Nauka Jazdy Przewóz Osób Jan Blat z Kolbuszowej. Jeszcze nie wytypowano najkorzystniejszych ofert.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.