Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Może być problem z kolorowymi workami na opady

Opublikowano:
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Może być problem z kolorowymi workami na opady  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy sortujący śmieci mogą mieć problem z dostępem do worków na segregowane odpady.

Jak informuje Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, w związku z wprowadzanymi zmianami w dystrybucji worków służących do zbierania odpadów segregowanych od mieszkańców tj. szkło, papier, tworzywa sztuczne, w grudniu na terenie gminy mogą wystąpić chwilowe utrudnienia z otrzymaniem worków na wymianę przy odbiorze tych odpadów.

- Od stycznia 2020 r. mieszkańcy będą otrzymywać pakiety worków zgodnie z nowym regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Kolbuszowa - czytamy w informacji zamieszczonej przez kolbuszowski urząd. - Do tego czasu odpady z gospodarstwa należy zgromadzić we własnych workach oraz opisać zgodnie z daną frakcją (np. tworzywa sztuczne, szkło, papier) - zaznacza szef gminy Kolbuszowa.

Odpady te zostaną odebrane w styczniu przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Kolbuszowej zgodnie z harmonogramem na 2020 rokuj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE