Reklama

Gmina Kolbuszowa. Czytelniczka interweniuje w sprawie ulicy 3 Maja. Droga nie była remontowana od 30 lat

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Czytelniczka interweniuje w sprawie ulicy 3 Maja. Droga nie była remontowana od 30 lat  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Dziury skandaliczne, można się zabić - skwitowała Czytelniczka, mówiąc o ulicy 3 Maja w Kolbuszowej.

- Ta ulica nie była remontowana od 30 lat! Pobudowały się domy, te boczne uliczki są elegancko zrobione, ale ta główna? Dziura na dziurze!  Mnóstwo ludzi tam mieszkających z tej ulicy korzysta, dlaczego nikt się tym nie zajmuje? - martwi się Czytelniczka.

To, o czym mówiła mieszkanka Kolbuszowej, potwierdziliśmy na miejscu. Faktycznie, ulica zachęcająco nie wygląda, dziury liczne, a i całkiem okazałe. Ostrożna jazda slalomem zalecana.

Postanowiliśmy się skontaktować w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Kolbuszowej. Okazuje się, że magistrat ma podpisaną umowę z wykonawcą z Mielca na remonty cząstkowe ulic o nawierzchni asfaltowej remonterem przy użyciu grysu bazaltowego i emulsji asfaltowej. Remonty są w trakcie.

Wykonawca robót miał zleconą naprawę właśnie tej ulicy i zobowiązał się, że wykona ją przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Niedawno sprawdziliśmy, jak się ma ta sprawa. Zastosowano naprawę doraźną - dziury zostały zaklejone.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE