Reklama

Gmina Dzikowiec. Zalew w Wilczej Woli już bez ratowników. Sezon kąpielowy został zakonczony

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Zalew w Wilczej Woli już bez ratowników. Sezon kąpielowy został zakonczony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończył się sezon kąpielowy nad zalewem w Wilczej Woli. Jakie wrażenia mają ratownicy i odwiedzający?

Wakacje dobiegają końca, a zalew w Wilczej Woli przestał pełnić funkcję kąpieliska. Ostatni weekend sierpnia był końcem sezonu pływackiego w gminie Dzikowiec.

- Sezon na Wilczej Woli przebiegł bardzo spokojnie - mówi Ewa, ratowniczka pracująca w Wilczej Woli. - Ludzie przestrzegali regulaminu kąpieliska i nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji zagrażających życiu - relacjonuje pracowniczka kąpieliska.
 
Ludzie chętnie odwiedzali zalew, gdy tylko była piękna pogoda.  - Nie mieliśmy żadnych poważnych interwencji - informują ratownicy. - Zwracaliśmy uwagę na osoby, które przebywały poza obszarem strzeżonym, tam gdzie głębokość sięgała ponad trzy metry, i prosiliśmy, aby udały się na kąpielisko. Mieliśmy bardzo dobrą współpracę z kolbuszowską policją, która patrolowała zalew, rozdawaliśmy ulotki na temat zasad związanym z bezpieczeństwem nad wodą - kwitują miniony sezon pracownicy zalewu i dodają, że najbardziej żałują tego, że sezon nad zalewem Maziarnia rozpoczął się w ostatni weekend lipca i zabrakło trochę więcej słońca.
 
Odwiedzający i kąpiący się również żałują, że sezon tak szybko się skończył. - Raz się kąpałam - mówi turystka. - Woda była całkiem fajna, popływałam też na rowerkach wodnych i opalałam się - dodaje z zadowoleniem i nadzieją na dłuższy sezon kąpielowy w przyszłym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE