Reklama

Gmina Dzikowiec. Są pieniądze dla klubów sportowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Gmina Dzikowiec. Są pieniądze dla klubów sportowych  - Zdjęcie główne

Pieniądze dostał m.in. KS Dzikowiec | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kluby dostały kasę. Dwa kluby sportowe z gminy Dzikowiec otrzymały dotację. Ile kasy dostaną i na co ją przeznaczą?

Pierwszym klubem jest Klub Sportowy Dzikowiec. Otrzymał on 45 tys. zł dotacji.

Pieniądze mają być przeznaczone na prowadzenie drużyny piłki nożnej w różnych grupach wiekowych. Z przyznanej kwoty dotacji będą pokrywane wydatki i koszty związane z wynagrodzenie trenerów i instruktorów prowadzących szkolenie, transport na zawody, wydatki na utrzymanie i przygotowanie do zawodów boiska sportowego oraz sprzętu.

Ponadto pieniądze wydane mają zostać na ubezpieczenie zawodników, wpisowe na zawody, składki i transfery, koszty opieki medycznej nad zawodnikami i uczestnikami zawodów oraz utrzymanie porządku publicznego na zawodach, delegacje na sędziowaniu i przejazdy. Ponadto pieniądze wydane zostaną na zakup materiałów, sprzętu sportowego, napojów chłodzących i wyżywienia oraz utrzymanie bazy sportowej.

Drugim z klubów, który otrzymał 45 tys. zł, jest Klub Sportowy Kopcie. Dotacja ma być spożytkowana bardzo podobnie jak w KS Dzikowiec.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy