Reklama

Gmina Dzikowiec. Ruszają zbiórki azbestu. Sprawdź, kiedy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Ruszają zbiórki azbestu. Sprawdź, kiedy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy gminy Dzikowiec mają możliwość oddania wyrobów azbestowych. Wójt gminy poinformował o terminie ich odbioru.

Odbiór eternitu odbędzie się od 15 września do 15 października. W tym czasie wyroby azbestowe powinny być gotowe do zbiórki.

Oddać materiały może mieszkaniec gminy, który uprzednio złożył wniosek w gminie o ich utylizację. Takich pism w tym roku wpłynęło do urzędu 64.

 


 

Wyroby azbestowe należy złożyć na palecie, ostreczować je bądź spakować w worki typu big-bag. Dodatkowo materiały należy ustawić w miejscu umożliwiającym łatwy ich odbiór.

Jak poinformował nas pracownik gminy, składanie wniosków o odbiór eternitu na ten rok jest zamknięte. Jeśli złożymy pismo do gminy o utylizację tego materiału, zostanie on odebrany dopiero w przyszłym roku. 

 


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE