Reklama

Gmina Dzikowiec. Przez dwa dni mieszkańcy nie mogli dodzwonić się do urzędu gminy. Łącze wróciło po naszej interwencji

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Przez dwa dni mieszkańcy nie mogli dodzwonić się do urzędu gminy. Łącze wróciło po naszej interwencji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Awaria telefonu to niewątpliwy problem, zwłaszcza jeżeli zdarzy się w urzędzie gminy.

Mieszkańcy gminy Dzikowiec 10 i 11 lipca mieli problem, aby dodzwonić się do Urzędu Gminy w Dzikowcu. Zaniepokojeni postanowili, że zaalarmują i powiadomią nas o zaistniałej sytuacji.

- Miałem ważną sprawę do załatwienia w gminie - informuje nas jeden z Czytelników - Chciałem zapytać o komplet dokumentów, niestety w żaden sposób nie mogłem się dodzwonić do urzędu. W internecie są dostępne dwa numery i oba milczały. Czy oni mają jakąś awarię w gminie? Dlaczego nie jest to nigdzie podane do informacji? - pytał interesant.

Po interwencji naszego rozmówcy skontaktowaliśmy się z Józefem Tęczą, zastępcą wójta. Zadzwoniliśmy pod jego służbowy numer komórkowy.

Józef Tęcza, zastępca wójta gminy Dzikowiec, potwierdził awarię telefonów w gminie. Poinformował również, że na stronie internetowej gminy jest wiele numerów kontaktowych do urzędu, które można z łatwością tam znaleźć. Jak stwierdził wicewójt, odszukanie numerów kontaktowych do gminy nie jest wcale trudne.  Tłumaczył, że w zaistniałej sytuacji każdy potrzebujący informacji może zadzwonić na służbowy numer telefonu zastępcy wójta.

Sprawdziliśmy. Niestety, na stronie internetowej urzędu nie widnieją numery służbowe (komórkowe) do urzędników gminy Dzikowiec, a jedynie dwa numery do sekretariatu urzędu gminy.

Tego samego dnia (11 lipca) po rozmowie z zastępcą wójta awaria została usunięta, a łącze przywrócono. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE