Reklama

Gmina Dzikowiec. Ochotnicza Straż Pożarna Mechowiec wkrótce wzbogaci się o nowy samochód.

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Ochotnicza Straż Pożarna Mechowiec wkrótce wzbogaci się o nowy samochód. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na czwartkowej sesji, 9 sierpnia, radni z gminy Dzikowiec zatwierdzili zakup nowego samochodu dla OSP Mechowiec.

 

Gmina Dzikowiec postanowiła skorzystać z dofinansowania w wysokości 200 tys. zł, na zakup całkiem nowego pojazdu lekkiego, który ma służyć jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Mechowcu. Ze swojej strony, urząd chce przeznaczyć na to zadanie 60 tys. zł.

Radni obecni na sesji, zastanawiali się czy 260 tys. wystarczy na pokrycie kosztów, twierdząc że może być różnie, ponieważ nowe, specjalistyczne pojazdy są droższe. - Mamy propozycję dofinansowania - powiedział Edward Klecha, przewodniczący rady. - Skorzystajmy więc z tego i zakupmy nowy samochód dla Mechowca - dodał szef rady gminy.

Radni dopytywali o markę, pojemność i dokładny rodzaj samochodu. Jednak sprawa jest jeszcze w toku. Gmina do końca nie wie, jaki samochód chce zakupić dla druhów z Mechowca.

Do tematu więc jeszcze wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE