Reklama

Gmina Cmolas. Zgłoś się i oddaj eternit

Opublikowano: sob, 24 sie 2019 19:00
Autor:

Gmina Cmolas. Zgłoś się i oddaj eternit - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bernadetta Wolak-Posłuszny, radna z gminy Cmolas, dopytuje o odbiór eternitu od mieszkańców gminy Cmolas. Jak można się go pozbyć?

 

Jak podkreślił w swojej wypowiedzi Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, dobrze by było spotęgować akcję pozbywania się eternitu. - Rozpoczynamy szykowanie wniosku aplikacyjnego i chcielibyśmy widzieć, ile ton już w tym roku jest do oddania - zaznaczył.

Jan Kardyś, kierownik Referatu Gospodarki Gruntami i Rolnictwa w Urzędzie Gminy w Cmolasie, poinformował, że wszystkie wnioski są składane systematycznie przez cały rok. - Ile dostaniemy środków, tyle będziemy mogli usunąć eternitu z naszego terenu.  Jeżeli ktoś ma eternit, to niech się zgłasza na bieżąco - mówił. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    Cmolesianin

    Najprzód sprzedali i to było ekologiczne, zdrowe i legalne, a teroz za darmo by chcieli łodebrać.