Reklama

Gmina Cmolas. Ponad pół miliona złotych kosztowało boisko sportowe w Trzęsówce. Uczniowie zagrają tam nie tylko w nogę

Opublikowano:
Autor:

Gmina Cmolas. Ponad pół miliona złotych kosztowało boisko sportowe w Trzęsówce. Uczniowie zagrają tam nie tylko w nogę  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obiekt powstaje przy budynku szkoły i ma być ośrodkiem rekreacji wsi. Będzie można grać w piłkę nożną na boisku wykonanym z naturalnej murawy trawiastej, w ręczną, siatkówkę oraz w tenisa na drugim boisku z nawierzchni tartanowej.

 - Oficjalne otwarcie całego obiektu planowane jest na 9 września - mówi  Krzysztof Wrona, dyrektor placówki w Trzęsówce.

- Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. W tej chwili prace troszkę przyśpieszyły i nabrały tempa. W zasadzie z boiska z nawierzchnią tartanową można będzie korzystać już od 1 września. Tartan jest dobrej jakości, dzieci będą mogły grać w piłkę ręczną, nożną, a także w siatkę. Rozrysowane są też linie do gry w tenisa ziemnego - dodaje przedstawiciel szkoły i zaznacza, że prace są na ukończeniu, a dzieciaki będą chętnie i z zadowoleniem korzystać z boiska.

Przetarg na budowę obiektu wygrała firma usługowo - handlowa "Ol - Bud". Otrzyma ona za wykonanie obiektu ponad 590 tys. zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE