Reklama

Gmina Cmolas. Nie przejeść funduszu sołeckiego

Opublikowano:
Autor:

Gmina Cmolas. Nie przejeść funduszu sołeckiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Każda z miejscowości dostała pulę pieniędzy, które ma do rozdysponowania na przyszły rok. Mieszkańcy sami zdecydują, na co będą chcieli przekazać swój fundusz sołecki.

Gmina Cmolas ustaliła już, ile dostanie każde z sołectw na swoje wydatki. - Proszę, aby te pieniądze, które na najbliższych zebraniach wiejskich będą rozdysponowane, były dobrze przygotowane - apelował Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas. 

- Zgodnie z prawem, żeby widzieć te potrzeby w tych miejscowościach, które są niezbędne dla naszych mieszkańców. Unikać przeznaczania tych środków na czystą konsumpcję. Dlatego też proszę również radnych o obecność na zebraniach, o włączenie się w przygotowanie dobrych wniosków - podkreślił włodarz, dodając, że ma on nadzieję, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem. 

Jak poinformował nas Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, terminy zebrań wiejskich mają być znane pod koniec sierpnia. 

 


Każda z miejscowości otrzymała konkretne kwoty do rozdysponowania w przyszłym roku:
- Cmolas: 40 178, 90 zł
- Ostrowy Tuszowskie: 40 178,90 zł
- Ostrowy Baranowskie: 33 308,31 zł
- Hadykówka: 40 178,90 zł
- Jagodnik: 27 321,65 zł
- Toporów: 10 888,40 zł
- Kłodziny: 10 968,84 zł
- Dąbrówka: 15 709,95 zł
- Trzęsówka: 40 178,90 zł
- Poręby Dymarskie: 40 178,90 zł

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE