Reklama

Gmina Cmolas. Czy jedno z największych przedsiębiorstw, które aktuanie jest nieużytkiem zostanie sprzedane?

Opublikowano: śr, 2 sty 2019 08:12
Autor:

Gmina Cmolas. Czy jedno z największych przedsiębiorstw, które aktuanie jest nieużytkiem zostanie sprzedane? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli ogłosił przetarg na sprzedaż Ceramiki Hadykówka. Czy oznacza to, że w najbliższym czasie nieruchomość wznowi działalność?

W czwartek, 20 grudnia, zakończył się termin składania ofert dotyczących kupna nieruchomości w Hadykówce. Przedstawiciele banku nie chcą jednak ujawnić, czy pojawili się chętni chcący zakupić Ceramikę.

Ile zadłużenia

Jak się okazuje, przedsiębiorstwo, które działało niegdyś w Hadykówce, ma zadłużenie względem gminy. Niestety, wójt gminy nie może podać dokładnej kwoty zadłużenia. Jak tłumaczy, jest to objęte tajemnicą skarbową. 

- W postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez komornika sądowego przeciwko Ceramice Polskiej Sp. z o.o. nie wyegzekwowano żadnych wierzytelności na rzecz gminy Cmolas - informuje Eugeniusz Galek. - W związku z powyższym spółka nadal posiada zaległości wobec gminy Cmolas z tytułu podatku od nieruchomości oraz opłaty eksploatacyjnej. Pozostałe dane stanowią tajemnicę skarbową - dodaje.

 


Więcej w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Cms

  Jak zakład funkcjonował to zamiast modernizować zakład to słał na żużel pieniadze.. zlodzieje

 • 3 lata temu | ocena +10 / -0

  KAZIK

  PYTANIE CO WOJT ZROBIL I POMOGL ZAKLADOWI KIEDY DOBRZE FUKCJONOWAL NIC TYLKO ZDZIERAL CO SIE DALO DLATEGO TERAZ JEST JAK JEST POWINIEN SAM SIE WSTYDZIC ZE NIC NIE POMOGL