Reklama

Gmina będzie miała kolejną kobietę w radzie. Kto to będzie?

Opublikowano: sob, 19 gru 2020 08:30
Autor:

Gmina będzie miała kolejną kobietę w radzie. Kto to będzie? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ewelina Nowicka jest jedyną kandydatką na radną z Ostrów Tuszowskich. Oznacza to, że po 10 stycznia oficjalnie zostanie członkiem rady.

Po tym jak poprzedni radny, Ryszard Walczyk z Ostrów Tuszowskich, zrezygnował ze swojej funkcji, należało przeprowadzić ponowne wybory, aby wyłonić nowego przedstawiciela sołectwa.

Okazuje się jednak, że tylko jedna osoba jest chętna do pełnienia tej funkcji. Z uwagi na to, nie ma konieczności przeprowadzania tradycyjnego głosowania, a od 10 stycznia 2020 roku pełnoprawnym radnym miejscowości zostanie Ewelina Nowicka.

- Szkoda, że mieszkańcy nie mieli wyboru spośród kilku kandydatów. Wtedy wygrana by bardziej cieszyła

- pisze Ewelina Nowicka.

Zdaniem przyszłej radnej potrzeby mieszkańców są duże, a ona sama ma kilka priorytetów, na których jej zależy. - Uważam, że to trochę za wcześnie o nich mówić, skoro nie zostałam jeszcze zaprzysiężona. Rozmawiam z mieszkańcami, wiem, czego oczekują.

Uważam, że jestem osobą otwartą i pozytywne nastawiona do ludzi, więc myślę, że współpraca będzie się dobrze układać. Tego bym sobie i wszystkim życzyła - podkreśliła nasza rozmówczyni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +3 / -2

  Mietek

  Nie bylo kandydatow????....ciekawe czemu??? Ustawka jak nic.... owocem kadencji Pani Nowickiej bedzie wielkie zamieszanie i zamęt- czyli norma

 • rok temu | ocena +5 / -2

  Franek

  Ależ ustawka... ktoś maczał w tym palce.WSzyscy napewno się domyślają..Ta Pani dąży do wszystkiego wg zasady po trupach do celu.

 • rok temu | ocena +3 / -2

  Zdzichu

  Śmiechu warte to wszystko....najwieksze plotki rodza sie w sklepie Pani Radnej w Ostrowach...ustawiane wszystko