Reklama

Reklama

Głośny problem w gminie Niwiska

Opublikowano: 10 lipca 2019 20:02
Autor:

Głośny problem w gminie Niwiska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy sołectwa Trześń narzekają na hałas. Radny poruszył motocyklowy problem na ostatniej sesji gminy w punkcie zapytania i wnioski mieszkańców.

Radny Łakomy zwrócił się do prezydium w sprawie, w której interweniowali u niego mieszkańcy. Temat dotyczy hałaśliwych motocykli. Mieszkańcy narzekają na hałas, przez który nie mogą w nocy spać. W dzień wcale nie jest lepiej, bo ciężko jest posiedzieć przed domem. - Jest jeden huk - zaznaczył Robert Łakomy. 

Policyjne metody

Radny Łakomy przypomniał, jak obecny na kwietniowej sesji przedstawiciel policji został pochwalony przez radnych za wywiązywanie się ze swoich obowiązków. - Teraz tej działalności nie widać - powiedział radny. Samorządowiec z Niwisk zaznaczył, że kontaktowali się z kolbuszowską policją, aby nakreślić im sytuację. Jeden z policjantów w rozmowie odpowiedział, że mają oni swoje metody. - Co to jest za odpowiedź? - dopytuje Robert Łakomy. 

Wniosek do Rzeszowa

Samorządowiec podkreślił, że jeżeli sytuacja się nie poprawi, podpowie on mieszkańcom, aby napisali wniosek do Wojewódzkiej Komendy Policji w Rzeszowie. Łakomy ma nadzieję, że być może wtedy coś uda się zdziałać na terenie sołectw. Przedstawiciel Trześni podkreślił, że sam jeździ motocyklem i dziwi się, że mimo interwencji na terenie gminy nie ma kontroli policji, która byłaby wyposażona w mierniki do badania hałasu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Akrapovic

  A czym jeździ pan radny?może jakaś wspólna przejażdżka po sołectwach

 • 2 lata temu | ocena +4 / -0

  mundus

  Radny łakomy niech sie przeniesie tam gdzie cisza i spokój,i nikt nikogo nie niepokoi,jezeli na tym swiecie jest mu ciasno.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -0

   as

   Widziałem tę jego wypowiedź z obrad sesji na youtube. Dzieci ze szkoły specjalnej potrafią wypowiadać się inteligentniej od tego pana. Takie "wicie rozumicie ura bura". Wstyd za takich radnych.

 • 2 lata temu | ocena +7 / -0

  Dexso

  Kurcze z tego co Pan Łakomy przekazuje od mieszkańców, to przez Trześń musi przebiegać jakiś szlak motocyklowy... skoro jest jeden huk... w nocy i w dzień, muszę przetestować bo naprawdę jeśli tak jest to grzech nie korzystać z tras Moto, ale spokojnie mój motocykl jest cichy i decybele są zgodne z normą, także mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie..... Widać od razu że ludziom w głowach się przewraca, szczęśliwa wioska w gminie Niwiska że taki problem to Problem, Szacun dla Panów policjantów za stwierdzenie "mamy swoje metody na to" widać że trzeźwo do problemu zgłoszonego przez Pana radnego Łakomego podchodzą.

  • 2 lata temu | ocena +4 / -0

   tadełusek

   Nabrano durni,no i chca zaistniec za wszelką cene,nie wazne jak,wazne zeby był głosny,tak jak dzwon,to ze w srodku pusty nie znaczy nic.