Reklama

Głośna studzienka przeszkadza mieszkańcom Kolbuszowej Dolnej

Opublikowano: sob, 18 sty 2020 21:22
Autor:

Głośna studzienka przeszkadza mieszkańcom Kolbuszowej Dolnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna interpelacja klubu radnych Rady Miejskiej w Kolbuszowej Samorząd to Wspólna Sprawa trafiła na biurko szefa gminy.

Z prośby samorządowca dowiadujemy się, że mieszkańcy ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej Dolnej zwrócili się do niego o interwencję w sprawie uszkodzonej studzienki kanalizacyjnej.

Lokatorzy bloku nr 29 narzekają na studzienkę, która znajduje się na ulicy przed ich oknami.  - W trakcie przejazdu pojazdów mechanicznych po klapie tej studzienki wydaje ona głośne, uciążliwe dźwięki, zakłócając spokój - podkreślił Józef Fryc, przewodniczący klubu radnych. - Zwłaszcza w porze wieczorno-nocnej - dodał.  - Uważam, że istnieje konieczność naprawy tej klapy, ponieważ rzeczywiście może być to uciążliwe - uzasadnił Józef Fryc po sprawdzeniu opisanego przez mieszkańców zgłoszenia. W podsumowaniu interwencji zwrócił się z prośbą do o podjęcie działań w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    kol

    Ale temat dla prasy,opanujcie się służby komunalne czekają na zgłoszenie.