Reklama

Gimnazjum Publiczne w Niwiskach to już historia. Była dyrektor dziękuję za pracę

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjum Publiczne w Niwiskach to już historia. Była dyrektor dziękuję za pracę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 20 lat funkcjonowania placówki to okazja do wspomnień. - One, choć minione, na zawsze pozostają w naszej pamięci - podkreśliła Halina Rębisz, dyrektor byłego gimnazjum.

- Tworzyłam wspólnotę gimnazjum przez 20 lat. Cały czas traktowałam pracę jako służbę tej szkole - mówiła Halina Rębisz - A nie jako sprawowanie urzędu dyrektora - podkreśliła. Dodała, że praca z ludźmi to dobra szkoła życia. 

Była dyrektor podziękowała wszystkim samorządowcom, dyrektorom i pracownikom szkoły za lata współpracy. -Mieliśmy wspólne sprawy i wspólne problemy, wpieraliśmy się i pomagaliśmy sobie nawzajem - dodała Halina Rębisz. Dyrektor podkreśliła, że praca na stanowisku dyrektora jest pracą odpowiedzialną i często niedocenianą, a obowiązków z roku na rok przybywa. - Chciałabym zaapelować do radnych, aby pensum dyrektorskie nawet i w małych szkołach trochę się obniżyło - nadmieniła pedagog. W tej chwili wynosi ono 15 godzin.

Podziękowania Halina Rębisz skierowała również do rodziców, za działania wspierające proces edukacyjny. - Za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą - dodała. 

W imieniu Rady Gminy Niwiska dyrektor Haliny Rębisz wręczono kwiaty i życzono, aby 20 lat pracy wspominała ona z uśmiechem i radością. - Dziękujemy za codzienny wysiłek i czas poświęcony na edukację młodego pokolenia - zaznaczyła Elżbieta Wróbel, wójt Niwisk. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE