Reklama

Gimnazjum Publiczne w Niwiskach to już historia. Była dyrektor dziękuję za pracę

Opublikowano: ndz, 8 gru 2019 19:00
Autor:

Gimnazjum Publiczne w Niwiskach to już historia. Była dyrektor dziękuję za pracę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 20 lat funkcjonowania placówki to okazja do wspomnień. - One, choć minione, na zawsze pozostają w naszej pamięci - podkreśliła Halina Rębisz, dyrektor byłego gimnazjum.

- Tworzyłam wspólnotę gimnazjum przez 20 lat. Cały czas traktowałam pracę jako służbę tej szkole - mówiła Halina Rębisz - A nie jako sprawowanie urzędu dyrektora - podkreśliła. Dodała, że praca z ludźmi to dobra szkoła życia. 

Była dyrektor podziękowała wszystkim samorządowcom, dyrektorom i pracownikom szkoły za lata współpracy. -Mieliśmy wspólne sprawy i wspólne problemy, wpieraliśmy się i pomagaliśmy sobie nawzajem - dodała Halina Rębisz. Dyrektor podkreśliła, że praca na stanowisku dyrektora jest pracą odpowiedzialną i często niedocenianą, a obowiązków z roku na rok przybywa. - Chciałabym zaapelować do radnych, aby pensum dyrektorskie nawet i w małych szkołach trochę się obniżyło - nadmieniła pedagog. W tej chwili wynosi ono 15 godzin.

Podziękowania Halina Rębisz skierowała również do rodziców, za działania wspierające proces edukacyjny. - Za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą - dodała. 

W imieniu Rady Gminy Niwiska dyrektor Haliny Rębisz wręczono kwiaty i życzono, aby 20 lat pracy wspominała ona z uśmiechem i radością. - Dziękujemy za codzienny wysiłek i czas poświęcony na edukację młodego pokolenia - zaznaczyła Elżbieta Wróbel, wójt Niwisk. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Tomasz

  Nie wspominam jako nauczyciel miłej atmosfery. Rządy pani dyrektor pozbawione były dobrej atmosfery, wieczne hospitacje , brak zrozumienia,niekończące się półgodzinne dyżury przed lekcjami, ( dzieci przywożono znacznie później ale Życzę tej Pani oczywiście satysfakcji , że Urząd gminy jej utrudniał , a pani Halina się nie poddawała i przez 20 lat ... Rozwiń

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  cofka

  i tak to wszystko pojedzie za robotą do francji , dzieewczyny do sprzątania, a chłopaki na budowy, urząd gminy wszystkich nie zatrudni

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  trześniok

  Pani Dyrektor czy nie szkoda Pani tych lat, bo gimnazja to bzdura byłą

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  Nauczyciel

  Tak pięknie nie było , bo Pani Wójt nie darzyła sympatią tej społeczności szkolnej. Niskie motywacyjne ( w szkołach podstawowych kilkunastoosobowych dodatki były wyższe) , brak nagród wójta dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych, matematyczno - przyrodniczych . Doceniana była tylko biblioteka i wychowanie fizyczne a... Rozwiń

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  Nauczyciel

  Pięknie wygląda Pani dyrektor , ale tak pięknie to jednak nie było . Niestety - zapomnieli o nas nauczycielach nasi włodarze gminy , faworyzowali malutkie szkółki , brakowało nagród od wójtowej , najmniejsze motywacyjne , pożegnanie nauczycieli po likwidacji gimnazjum też się odbyło bez podziękowań ze strony wójtowej i rady Gminy. Przykre, ale pra... Rozwiń

 • 2 lata temu | ocena +1 / -4

  mundus

  Po zreformowaniu szkolnictwa przez AWS które wprowadziło gimnazja,powyzsze wyedukowały na kretynów kilkadziesiat milionów Polskich dzieci,którzy dzisiaj rzucaja kamieniami w przydtrozne kapliczki.A kiedys ktos mówił ze ,,solidarność" nic nie wniosła?

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   Gabrysia

   Gimnazja na wsiach podniosło poziom nauczania i wychowania, tam nauczyciele ciężko pracowali, a teraz zostały małe szkoły z mierną jakoscia . Żal tylko tych madrzejszych dzieci, trudniej im teraz będzie dorównać młodzieży z miejskich szkół.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   Damian

   Strach pomyslec gdzie uczylo sie Zomo ktore do ludzi strzelalo.....