Reklama

Gabinety profilaktyki zdrowotnej w szkołach

Opublikowano:
Autor:

Gabinety profilaktyki zdrowotnej w szkołach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd Powiatu Kolbuszowskiego otrzymał od Wojewody Podkarpackiego dotację w wysokości 20 100 zł z przeznaczeniem na zakup wyposażenia trzech gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Kolbuszowski, tj.: w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, w Zespole Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w Weryni oraz w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej.

Dzięki otrzymanym środkom finansowym, gabinety profilaktyki zdrowotnej w szkołach wzbogacą się m. in. o: nowe kozetki; stoliki zabiegowe, szafki do przechowywania leków i wyrobów medycznych oraz środków pomocniczych; biurka oraz szafki kartoteczne przeznaczone do przechowywania dokumentacji medycznej; wagi medyczne z wzrostomierzem; parawany; aparaty do pomiaru ciśnienia tętniczego z kompletem mankietów dla dzieci i dorosłych; stetoskopy; tablice Snellena  do badania ostrości wzroku; Ishihary do badania widzenia barwnego; tablice – siatki centylowe wzrostu i masy ciała oraz przenośne apteczki pierwszej pomocy z pełnym wyposażeniem. 
 
Środki finansowe pozyskane w ramach dotacji celowej Wojewody pozwolą na wyposażenie w nowoczesny sprzęt gabinetów pielęgniarek i higienistek szkolnych oraz zapewnią wyższą jakość świadczonych usług i poprawią dostępność opieki profilaktycznej dla młodzieży szkolnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE