Reklama

Fryzjerem być

Opublikowano:
Autor:

Fryzjerem być - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (3 marca) przedszkolaki z Zespołu Szkół nr 1 w Kolbuszowej wzięły udział w warsztatach fryzjerskich. Zajęcia dla maluchów poprowadziły uczennice z miejscowego technikum.

W ramach warsztatów uczennice zapoznały przedszkolaków ze specyfiką pracy fryzjera. Zaprezentowały przybory, narzędzia, aparaty fryzjerskie, a podczas zajęć praktycznych pokazały swoje umiejętności, stylizując fryzury dziecięce. - Dużą popularnością wśród dziewczynek cieszyły się fryzury z elementami warkoczy i kolorowych wstążeczek, natomiast wśród chłopców królował irokez - zdradza Jolanta Olszowy, wychowawca grupy.

Przedszkolaki mogły też same wykazać się swoimi umiejętnościami fryzjerskimi, czesząc i ozdabiając włosy na główkach fryzjerskich. - Atmosfera na warsztatach była miła i przyjazna zarówno dla prowadzących jak i dla dzieci - ocenia Jolanta Olszowy. 

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE