Reklama

Fotowoltaika w gminie Kolbuszowa i Dzikowiec dla osób z listy rezerwowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM w Kolbuszowej

Fotowoltaika w gminie Kolbuszowa i Dzikowiec dla osób z listy rezerwowej  - Zdjęcie główne

Dokumenty podpisali Zastępca Burmistrza Kolbuszowej Marek Gil, Wójt Gminy Dzikowiec Józef Tęcza oraz wykonawca zadania- przedstawiciel firmy PRO-ECO z Gdyni. | foto UM w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (7 lipca) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej została zawarta umowa na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych osób z listy rezerwowej projektu pn. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w Gminie Kolbuszowa i Gminie Dzikowiec”.

Dokumenty podpisali Marek Gil, zastępca burmistrza Kolbuszowej, Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec oraz wykonawca zadania- przedstawiciel firmy PRO-ECO z Gdyni.  

- Umowa zakłada wykonanie 150 instalacji fotowoltaicznych w gminie Kolbuszowa oraz 35 instalacji w gminie Dzikowiec. Jej zakres obejmuje m.in.: spotkanie grupowe z mieszkańcami przed przystąpieniem do prac montażowych, oględziny i ocenę techniczną na każdym obiekcie, sporządzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej oraz dostawę, montaż, uruchomienie i regulację instalacji, a także serwis zamontowanych urządzeń

- wyliczają urzędnicy. Wykonawca inwestycji ma 120 dni od dnia podpisania umowy na zrealizowanie prac. Koszt zaplanowanych robót wynosi 2,6 mln zł. Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w kwocie 2 mln zł.

Realizacja inwestycji jest kontynuacją projektu rozpoczętego w 2020 roku, w ramach którego u mieszkańców gminy Kolbuszowa i gminy Dzikowiec zamontowanych zostało: 482 instalacje fotowoltaiczne, 63 instalacje powietrznych pomp ciepła do wytwarzania ciepłej wody użytkowej, 37 instalacje gruntowych pomp ciepła oraz 4 instalacje kotłów na biomasę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy