Reklama

Finał XIX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu

Opublikowano: czw, 23 lis 2017 06:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej była gospodarzem XIX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu, które odbyły się w hali sportowej Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Cmolasie.

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn reprezentujących Komendy Miejskie z Krosna, Przemyśla i Rzeszowa oraz Komendy Powiatowe z Jasła, Leżajska i Kolbuszowej.

Kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

  • I miejsce – KP PSP Leżajsk
  • II miejsce – KM PSP Przemyśl
  • III miejsce – KP PSP Jasło
  • IV miejsce – KM PSP Rzeszów
  • V miejsce – KM PSP Krosno
  • VI miejsce – KP PSP Kolbuszowa

W ceremonii zakończenia Mistrzostw udział wzięli m. in.: Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Andrzej Babiec, przedstawiciel Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Zbigniewa Chmielowca Jacek Olszowy, Wicestarosta Kolbuszowski Wojciech Cebula, Komendanci miejscy i powiatowi PSP, Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej insp. Stanisław Babula, Wójt Gminy Cmolas Eugeniusz Galek, a także Wiceprezes Klubu Sportowego Strażak bryg. Dariusz Homa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.