Reklama

Fikcyjna pomoc dla szpitala

Opublikowano:
Autor:

Fikcyjna pomoc dla szpitala  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prywatna firma, o nazwie łudząco podobnej do fundacji wspierającej chore dzieci, wydzwania do przedsiębiorców z naszego regionu z informacją o zbiórce pieniędzy na oddział pediatryczny kolbuszowskiego szpitala. Zbigniew Strzelczyk, dyrektor placówki, zapewnia, że lecznica się od tej akcji odcina.

Z mężczyzną skontaktowała się osoba podająca się za pracownika kolbuszowskiego szpitala. Poinformowała, że jest prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz oddziału dziecięcego. Za zebraną gotówkę miały być zakupione koce, materace, zabawki. Zachęcała do włączenia się. - Usłyszałem, że następnego dnia zgłosi się do mnie kurier, który przekaże mi fakturę i podziękowania za wsparcie. To zwróciło moją uwagę – powiedział mężczyzna i dodał: - Mój telefon posiada taką aplikację, która pozwala nagrywać rozmowy. Odsłuchałem więc zapis i wtedy już na poważnie zapaliła mi się lampka podejrzliwości (...) 

Więcej w aktualnym numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE