Reklama

Eksperyment w Hadykówce

Opublikowano:
Autor:

Eksperyment w Hadykówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zamknięta krajowa "dziewiątka", kilometrowe korki, zdezorientowani kierowcy i spanikowani mieszkańcy. Tak wyglądało środowe przedpołudnie (22 marca) w Hadykówce. Wszystko za sprawą eksperymentu procesowego, który dotyczył wypadku sprzed trzech lat.

Powróćmy do tych wydarzeń. Mamy 23 kwietnia 2014 roku, kilka minut przed godz. 9. Na drodze krajowej nr 9 w Hadychówce dochodzi do wypadku z udziałem trzech samochodów.

Jeden wyprzedzał, drugi skręcał
Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący mercedesem sprinterem, 23 – letni mieszkaniec powiatu dębickiego, jadąc w kierunku Tarnobrzega, wyprzedzał znajdujące się przed nim trzy samochody. Pojazdy zatrzymały się, ponieważ jadący na początku kolumny kierowca ciężarowego volvo rozpoczynał skręcanie w lewo, w drogę podporządkowaną. W tym samym czasie, z drogi podporządkowanej, w kierunku Kolbuszowej, wyjeżdżała toyota yaris, którą kierowała 19-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Doszło do zderzenia. Do szpitala trafił kierowca mercedesa sprintera oraz 49-letni kierowca ciężarowego volvo. Obrażenia, których doznali, spowodowały naruszenie czynności narządów ciała trwających dłużej niż siedem dni.

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE