Reklama

DZIKOWIEC. Nie ma kierownika. Gdzie oszczędności?

Opublikowano:
Autor:

DZIKOWIEC. Nie ma kierownika. Gdzie oszczędności?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od początku roku Zakład Usług Komunalnych nie ma kierownika. Sprawę poruszył na ostatniej sesji Jerzy Sito, radny z Dzikowca.

Jak twierdzi samorządowiec, mieszkańcy dopytują o sprawę Zakładu Usług Komunalnych. - W tej chwili nie ma kierownika i tę funkcję pełni pan wójt. Jak nie ma kierownika, jest wakat, w związku z tym są jakieś oszczędności. Na jaki cel te oszczędności pójdą? - dopytywał radny Sito. 

Zainteresowany nie uzyskał podczas sesji żadnej odpowiedzi na swoje pytania. W tej samej sprawie skontaktowaliśmy się z dzikowieckim urzędem. - Na obecną chwilę obowiązki z reprezentowaniem Zakładu Usług Komunalnych wykonuje pracownik, który otrzymał upoważnienie od poprzedniego kierownika Zakładu Usług Komunalnych - informuje w piśmie Genowefa Dębiak, sekretarz gminy Dzikowiec.

- Z dotychczasowym kierownikiem został rozwiązany stosunek pracy z dniem 31 grudnia 2018 roku - dodaje. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE