Reklama

Dzikowiec. Będą ściągać światła

Opublikowano:
Autor:

Dzikowiec. Będą ściągać światła  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W dalszym ciągu na drodze wojewódzkiej 875 w Dzikowcu odbywa się ruch wahadłowy. - Kiedy w końcu ściągną te światła - pyta zniecierpliwiona Czytelniczka.

 

Utrudnienia są związane z budową skrzyżowania w Dzikowcu, które połączyć ma drogę wojewódzką z nową obwodnicą Kolbuszowej i Weryni. Jak informował kilka tygodni temu Andrzej Bober, kierownik budowy, światła miały być ściągnięte już 25 lipca. 

Nadal są 

Nasza Czytelniczka zwraca uwagę, że światła nadal pozostają w Dzikowcu. - Cały czas stoją te światła. Rozumiem, że jest remont, ale bardzo długo to trwa - mówi zniecierpliwiona. - Liczyłam na to, że zostaną one wcześniej usunięte, jak zapowiadano - dodaje kobieta.

Ściągnięte  

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Andrzejem Boberem, kierownikiem budowy drogi. Jak poinformował we wtorek (6 sierpnia) o godz. 15, światła mają zostać ściągnięte w środę (7 sierpnia). - Czekaliśmy na zatwierdzenie projektu organizacji ruchu - wyjaśniał przedstawiciel firmy. Ruch w Dzikowcu będzie odbywał się bez utrudnień. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE