Reklama

Dziewczyny ze Studia Mocy w Kolbuszowej dały czadu

Opublikowano:
Autor:

Dziewczyny ze Studia Mocy w Kolbuszowej dały czadu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W miniony weekend mocną reprezentację w zawodach Pucharu Polski miało kolbuszowskie Studio Mocy. Ze świetnej strony pokazała się żeńska część naszej załogi.

Impreza odbyła się w Kielcach. W kategorii kobiet kolbuszowski klub reprezentowały: Magdalena Kwiatek, Natalia Cwykiel oraz Natalia Kądziołka. - Magda po raz kolejny pokazała, że jest czołową zawodniczką w Polsce – cieszył się trener Grzegorz Mikuła.

W kategorii juniorskiej do 23 lat zajęła drugie miejsce w kategorii  Open i pierwsze miejsce w rywalizacji seniorek w kat. do 57 kg. Była również drugą zawodniczką w kategorii open seniorek.

Natalia Cwykiel rywalizowała w kategorii do 63 kg, zdobywając srebrny medal, a w całych zawodach brakło jej jedynie 4 punktów do trzeciego miejsca w klasyfikacji open seniorek. Ostatnią zawodniczką była debiutująca w kat. open juniorek do lat 23 - Natalia Kądziołka. Świetny występ przełożył się na brązowy medal. Finalnie, dziewczyny kolejny raz z rzędu, zdobyły złoto w kategorii drużynowej kobiet.

- Ogromnie się cieszę, że kolejny raz dziewczyny pokazały wysoką formę. Tym razem wszystkie zawodniczki wracają z medalami i pierwszym miejscem drużynowo. Kolejna obrona tytułu już w grudniu. Tam liczymy na jeszcze lepsze wyniki – zaznacza Mikuła.

Wśród mężczyzn do startu przystąpiło 6 juniorów (Bartosz Bebło, Paweł Pleban, Kacper Olszowy, Kamil Bartuzel, Damian Kuśmierczak, Jakub Szewczyk), ale rywalizacja była przeprowadzana w formule open i walcząc z bardziej doświadczonymi rywalami, ostatecznie zajęli odleglejsze miejsca. W rywalizacji seniorskiej wystąpił tylko jeden nasz zawodnik.

W kat. do 105 kg nasz klub reprezentował szef Studia - Grzegorz Mikuła. Zakończył zmagania ze srebrnym medalem.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE