Reklama

Dzień sportu dla wszystkich mieszkańców powiatu kolbuszowskiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 15 września, odbył się Powiatowy Dzień Sportu.

Impreza odbywała się na kompleksach sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, gdzie przeprowadzone zostały biegi dziecięce i młodzieżowe na dystansie 200 metrów oraz Zespole Szkół Technicznych. W ZST na odwiedzających czekała specjalna strefa zabawy dla najmłodszych. Nie zabrakło także malowania twarzy oraz drobnych upominków dla najbardziej zaangażowanych.

Odbył się także turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2007 i 2008. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Najlepszemu bramkarzowi, zawodnikowi oraz strzelcowi wręczono puchary.  

Na dziedzińcu szkoły można było skosztować smakołyków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Technicznych. Uczennice ZST natomiast wszystkim chętnym układały koki i loki oraz splatały warkoczyki. 

Jak wyjaśnia Józef Kardyś, starosta, celem organizacji Powiatowego Dnia Sportu była  integracja i dobra zabawa, ale przede wszystkim wykorzystanie obiektów sportowych, które są dostępne w szkołach średnich. - Te obiekty są nie tylko dla uczniów, ale również naszych mieszkańców – mówi szef powiatu. – Chcemy, aby dzieci i młodzież jak najwięcej z nich korzystała i rozwijała swoje sportowe pasje – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE