Reklama

Dzięki pracy policji na gminie Niwiska panuje, jak określił to radny, porządek

Opublikowano:
Autor:

Dzięki pracy policji na gminie Niwiska panuje, jak określił to radny, porządek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedstawiciel kolbuszowskiej policji, na ostatniej sesji gminy, omówił m.in. kwestie bezpieczeństwa publicznego.

Po przedstawieniu sprawozdania z funkcjonowania policji przedstawiciel służb mundurowych usłyszał słowa pochwały od radnego Skiby. - Czujemy się bezpieczni - mówił Piotr Skiba. Przedstawiciel gminy zaznaczył, jak dobrą pracę wykonuje policja. - Pouczają, nie zawsze karzą - zauważył samorządowiec. Podkreślił on jednak, że jeżeli zostanie już wypisany mandat, to ktoś na niego zasługuje. Skiba zauważył, że częste patrole wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa i skupienie kierowców.

Na gminę Niwiska kierowani są policjanci z referatu drogowego, jak również dzielnicowi i z ogniw prewencji. - Podejmują oni między innymi interwencje w miejscach publicznych - wyjaśnił kom. Robert Kobylski, naczelnik ruchu drogowego Komendy Powiatowej w Kolbuszowej.

Adam Świder, radny z Niwisk, zgadzając się z Piotrem Skibą, dodał: - Dawniej było nagminne "łapanie" rowerzystów, czy ciągników z maszynami rolniczymi - przypomniał samorządowiec - Takie "łapanie znienacka", bo on nie ucieknie. To się zmieniło i to mnie bardzo cieszy - zaznaczył. Funkcjonariusz policji wyjaśnił, że podejmują oni interwencję, jeżeli jest ku temu potrzeba. - Policja na nikogo nie czatuje i nie robi zasadzki - podsumował naczelnik. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE