Reklama

Działania straży pożarnej w powiecie

Opublikowano:
Autor:

Działania straży pożarnej w powiecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Interwencje Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie powiatu.

Palił się śmietnik
We wtorek (1 listopada) około godziny 9.30 koło cmentarza w Majdanie Królewskim zapalił się śmietnik. Jak informują mundurowi, prawdopodobnie przyczyną pożaru było wrzucenie do kontenera niedopalonego znicza. Na miejscu interweniowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Majdanu Królewskiego.

Pożar stodoły
Tego samego dnia, bo w uroczystość Wszystkich Świętych w Lipnicy wybuchł pożar budynku gospodarczego. Spaliła się stodoła, w której znajdowało się około 20 metrów sześciennych słomy i stemple budowlane. Na miejscu interweniowało w sumie 34 strażaków, w tym dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Kolbuszowej i sześć jednostek OSP. Gaszenie pożaru trwało 2,5 godziny. Zgłoszenie do straży pożarnej wpłynęło dokładnie o godzinie 16.06.

Zgubił kanistry
W czwartek (3 listopada) w Przyłęku na drodze powiatowej między Kosowami a Ostrowami Tuszowskimi dostawca zgubił transportery z butelkami. Kanistry wraz z butelkami były rozsypane na drodze. Interwencja straży polegała na posprzątaniu z jezdni szkła, pojemników i potłuczonych butelek. Z kolei w piątek (4 listopada) przy placu Szkoły Specjalnej w Kolbuszowej Dolnej zapaliła się sterta liści. Zdarzenie zgłosiła straży kolbuszowska policja.

Informacji udzielił mł. bryg. Marcin Wieczerzak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE