Reklama

Duża awaria sieci wodociągowej na terenie gminy Kolbuszowa [AKTUALIZACJA] [FOTO]

Opublikowano: pt, 28 sie 2020 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - W związku z awarią sieci wodociągowej dzisiaj (28 sierpnia) mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w mieście Kolbuszowa oraz w miejscowościach takich jak Nowa Wieś, Świerczów, Kolbuszowa Dolna - informuje ZGKiM w Kolbuszowej.

- Mamy awarię na magistrali i cała Kolbuszowa ma w tej chwili problemy z wodą - mówi Mieczysław Skowron z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej. 

Awaria już została namierzona i rozpoczęła się naprawa. Co takiego się stało? Jak wyjaśnia nasz rozmówca, doszło do korozji stalowej rury, którą płynie woda. Dodajmy, że magistrala była kładziona końcem lat 70-tych. 

- Myślę, że niebawem uda się już tę awarię usunąć. Obecnie w wyżej położonej części miasta jest problem z poborem wody. W innych częściach ciśnienie wody może być bardzo niskie - dodaje nasz rozmówca. 

AKTUALIZACJA z godz. 12.30

Awaria została opanowana. Nie powinno być już problemów z dostępem do wody na terenie miasta i okolicznych sołectw. 


ZOBACZ TEŻ:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE