Reklama

Druhowie z Majdanu Królewskiego wyjeżdżali najwięcej razy

Opublikowano: pon, 6 sty 2020 15:30
Autor:

Druhowie z Majdanu Królewskiego wyjeżdżali najwięcej razy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ubiegłym roku Ochotnicza Straż Pożarna z Majdanu Królewskiego brała udział w 109 akcjach ratowniczo-gaśniczych w tym w 56 pożarach i 53 miejscowych zagrożeniach (wypadki,plamy ropopochodne, owady błonkoskrzydłe, otwarcie mieszkań, podtopienia itp.) 

Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich jednostek OSP z powiatu Kolbuszowskiego.

- Mobilność Naszej jednostki to wynik pracy oraz poświecenia naszych strażaków którzy niejednokrotnie porzucali własne zajęcia by nieść pomoc innym.
Z racji zwiększającej się ilości zdarzeń drogowych w naszej gminie oraz dysponowania naszej jednostki w ramach pomocy do gminy Nowa Dęba, oprócz akcji w ubiegłym roku braliśmy udział w 3 ćwiczeniach w których nacisk kładziony był na ratownictwo techniczne (drogowe) oraz Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc. 
Wszystkim którzy w ubiegłym roku skierowali do Nas słowa uznania za naszą prace serdecznie dziękujemy i postaramy się aby nasza jednostka była jeszcze bardziej mobilna i stawiała czoła wszystkim niejednokrotnie bardzo trudnym wyzwaniom. Nie ukrywamy, że wiele razy nasi strażacy narażali własne zdrowie i życie by pomóc innym i nie usłyszeli nawet jednego słowa uznania. Pamiętajcie dla nas słowo "dziękuję" wyraża więcej niż 1000 innych słów - napisali strażacy z OSP Majdan Królewski na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    1000słów

    tylko nie płacz..druhu