Reklama

Druhowie z Majdanu Królewskiego w żałobie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek (19 kwietnia) strażacy z jednostki OSP w Majdanie Królewskim pożegnali druha Mieczysława Szypułę. Strażak zmarł 17 kwietnia.

- Pożegnania są nieodłącznym elementem życia ludzkiego, niestety są one zawsze chwilami trudnymi, szczególnie kiedy są to pożegnania ostatnie

- napisali strażacy z jednostki z Majdanu Królewskiego na swojej stronie na Facebooku. 


ZOBACZ TAKŻE: Znaleziono ludzkie zwłoki. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]


- Pożegnaliśmy naszego druha śp. Mieczysława Szypułę -  Kierownika – bo tak do niego mówiła większość z nas. Zapisał się na kartach naszej wieloletniej historii jednostki jako wzorowy strażak – ratownik  a od wielu lat jako członek komisji rewizyjnej

- wspominają zmarłego członkowie OSP.

Mieczysław Szypuła służył w majdańskiej jednostce kilkadziesiąt lat. Za pracę na rzecz OSP wielokrotnie odznaczany m.in. odznaką Strażak Wzorowy, brązowym, srebrnym i złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa”. 

- Nagłe odejście druha Mieczysława na wieczną służbę było wielkim zaskoczeniem, ciosem oraz ogromną stratą. W tych trudnych chwilach składamy rodzinie najszczersze wyrazy współczucia. 

Widocznie w niebie brakuje dobrych strażaków, że Pan powołał Cię na wieczną służbę. Spoczywaj w pokoju

- napisali druhowie z OSP w Majdanie Królewskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy