Reklama

Reklama

Druhowie z Kupna wzbogacą się wkrótce o nowy wóz strażacki. Pojazd będzie kosztował kilkaset tysięcy złotych

Opublikowano: pt, 20 lip 2018 20:30
Autor:

Druhowie z Kupna wzbogacą się wkrótce o nowy wóz strażacki. Pojazd będzie kosztował kilkaset tysięcy złotych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ochotnicza Straż Pożarna w Kupnie będzie miała nowy wóz strażacki. Samochód trafi do jednostki najpóźniej w październiku. Ogłoszono już przetarg na realizację zadania, czyli na zakup i dostawę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Gdy chodzi o zakupy samochodów ratowniczo - gaśniczych, przeważnie kupuje się dobrej jakości, o małym przebiegu, ale jednak używane wozy strażackie sprowadzane z zagranicy. W tym przypadku zakupiony samochód będzie fabrycznie nowy.

Będzie to możliwe dzięki pozyskaniu przez gminę Kolbuszowa dotacji na zakup wozu z Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

dofinansowanie wynosi 700 tysięcy złotych. Pozostała kwota przeznaczona na zakup wozu, czyli 100 tysięcy złotych, będzie pochodzić z budżetu gminy.

Umowa została podpisana w piątek 6 lipca w Warszawie. 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Przyjazny

    Tylko po co takiej jednostce nowe auto , w tym roku jeszcze chyba nie mieli wyjazdu do akcji na zawodach może są dobrzy ale ilu tam startuje prawdziwych członków OSP