Reklama

Drogowa rewolucja

Opublikowano: wt, 3 paź 2017 05:00
Autor:

Drogowa rewolucja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informowaliśmy w poprzednim numerze, szykuje się prawdziwa drogowa rewolucja dla mieszkańców północnej części Podkarpacia. Dziś ujawniamy szczegóły powstania kolejnego zjazdu z autostrady A4.

Na prezentacji, do której dotarliśmy, a którą zainteresowanym samorządom udostępnił urząd marszałkowski, można zobaczyć zjazd "Kolbuszowa" na drodze do Sędziszowa Młp.

- Koszty projektowe nie są znane. Zakłada się, że prace koncepcyjne wyniosą około 100 tys. zł, zaś wkład samorządów jest uzależniony od tego, ile z nich będzie zainteresowanych współfinansowaniem tej koncepcji. A o tym będę wiedział 16 października - informuje Wiesław Ordon, burmistrz Nowej Dęby.
 
List intencyjny
Więcej szczegółów na temat inwestycji zdradza poseł Zbiginiew Chmielowiec: - W najbliższym czasie zostanie podpisany list intencyjny pomiędzy samorządem województwa podkarpackiego a władzami powiatów: ropczycko-sędziszowskiego, kolbuszowskiego, tarnobrzeskiego, przy udziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie. List ten określi zasady i warunki współpracy przy przygotowaniu zadania pod nazwą "budowa nowego węzła autostrady A4-węzeł Kolbuszowa".

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +1 / -0

    ggg

    Ten co projektował zjazd na Niwiska to w zyciu na miejscu chyba nie był parodia gdy droga wojewódzka jest niedaleko

  • 4 lata temu | ocena +1 / -0

    Max

    To bardzo dobra wiadomość. Jeżdżę tamtędy i szlak mnie trafia - kto wymyślił węzeł A4 w polach z dojazdem polnymi drogami? Czas skończyć z tym kretyństwem i marnotrawstwem!