Reklama

Droga między Mechowcem a Werynią w opłakanym stanie

Opublikowano:
Autor:

Droga między Mechowcem a Werynią w opłakanym stanie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz kolejny sołtys i mieszkańcy zwracają uwagę na zniszczoną drogę między Mechowcem a Werynia. - Nawet samochodem ciężko tam przejechać - mówił Józef Gancarz, sołtys Mechowca.

Gospodarz wsi już po raz kolejny zwraca uwagę na problem z drogą. Skrzyżuje się ona z powstającą obwodnicą Kolbuszowej i Weryni. Jak informował nas Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, kolbuszowski magistrat planuje wylać asfalt od obwodnicy w stronę stawów hodowlanych. Druga część drogi w stronę Mechowca pozostanie bez zmian. 

Józef Gancarz zwrócił się z prośbą do wójta Tęczy, aby porozmawiał on z włodarzem Kolbuszowej na temat drogi. - Ta droga jest tak zniszczona, nawet samochodem ciężko tam przejechać - podkreślił sołtys, mówiąc zarówno o odcinku należącym do gminy Dzikowiec, jak i do gminy Kolbuszowa. 

Czy urzędy mają pomysł na naprawę drogi, którą mieszkańcy nazywają dobrym łącznikiem i skrótem, którym mogliby dojeżdżać do Kolbuszowej? Do tematu wrócimy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE